Хокеїсти «Галицьких левів» «підпалили» лід

19:19, 15 лютого 2016

Це вдалося хокеїстам «Галицьких Левів» та київського «Сокола»  на льодовій арені Новояворівська. У другому колі юнацького чемпіонату команди в суботу зіграли інтригуючий поєдинок, що завершився з рахунком 6-4 на користь львівської команди. У неділю ж інтриги було менше — більше пристрастей.

Вже у першому періоді ламалися ключки. Та це не зупинило львівську команду забити дві шайби у першій третині матчу.

«На початку завжди важко. Вони якби гості наші. Ну і ми з ними тільки раз грали того сезону», — каже гравець ХК «Галицькі Леви» U-15 Валентин Микитюк.

Та у другому періоді лід горів не лише голами, які посипалися у ворота гостей. А й запальними емоціями.

«Ну то є хоккей. Тут завжди емоції так трошечки захльостують. Ну але по-інакшому не буває. Біля чужих воріт цукорки не роздають. Скажем так – голів не буває буз шишок і синяків», — розповідає головний тренер ХК «Галицькі Леви» Михайло Чіканцев.

«Гра не була дуже грубою. Кілька стиків. Це хоккей. В хокей грають пацани і все буває», — додає головний тренер ХК «Сокіл» Дмитро Марковський.

Були і два нереалізовані буліти у ворота обох команд. Втім за рахунку 5-0, леви цим не тадто перейнялись, а киян — не врятувало б.  Леви продовжували знущатися з суперника. У третьому періоді рахунок на табло під командою господарів вже показував вісімку. Тому змилосердившись, «леви» дали гостям право на гол престижу.

Достойне завершення львівською командою другого кола чемпіонату. Втім кінцеву позицію левів у турнірній таблиці визначить фінальне третє коло. Де суперники обіцяють дати лідерам бій.

У третьому колі із «Соколом» на львів’ян чекають ще дві виїздні гри . Окрім цього — непрості поєдинки вдома з головним конкурентом — Херсонським «Дніпром».