Христина Погранична здобула дві золоті медалі на міжнародному турнірі юніорок у Латвії

Українські гімнастки вибороли золото багатоборства у командному заліку

10:07, 6 березня 2018

Львівська гімнастка Христина Погранична здобула дві золоті медалі на міжнародному турнірі юніорок «Ризька весна», який напередодні завершився у Латвії.

За фінальні вправи з м’ячем спортсменка отримала 17,05 балів – найвищу оцінку серед усіх юніорок цих змагань, повідомила Федерація гімнастики України.

Крім цього, у парі з киянкою Вікторією Онопрієнко львів’янка здобула золото багатоборства у командному заліку. У командній першості українські спортсменки випередили команди з Болгарії та Азербайджану більш ніж на 8 балів.

Нагадаємо, на кваліфікаційному відборі на Юнацькі Олімпійські Ігри 15 лютого, львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною призеркою турніру. Вікторія Онопрієнко стала бронзовою призеркою. Згідно з регламентом відбору, лише одна краща гімнастка від країни зможе позмагатися за Олімпійські нагороди.

Додамо також, що 7 лютого Христина Погранична здобула Кубок України з художньої гімнастики, а в грудні 2017 року здобула п’ять медалей в Дубаї.

За чисельні нагороди у художній гімнатиці, у травні 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста 13-річну Христину Пограничну нагородили відзнакою «Львів’янина року», вона стала наймолодшою лауреткою за всю історію премії.