Визначилися всі чвертьфіналісти чемпіонату Європи з футболу 2024

Воротар збірної Португалії став героєм серії пенальті

23:53, 2 липня 2024

У вівторок, 2 липня, у Німеччині відбулися останні два матчі плейоф чемпіонату Європи з футболу. На полі зустрілися збірні Румунії та Нідерландів, а також Австрії та Туреччини.

Хто вийшов у чвертьфінал Євро-2024 2 липня

У першому матчі дня збірна Нідерландів розгромила збірну Румунії з рахунком 3:0. У другому матчі турки переграли австрійців, які несподівано виграли свою групу, з рахунком 2:1. Таким чином Нідерланди та Туреччина стали останньою парою чвертьфіналістів Євро-2024.

Нагадаємо, напередодні французи повністю зʼїли на полі бельгійців, проте забити самостійно так і не змогли. Перемогу їм забезпечив на 85 хвилині Ян Вертонген, який вчасно підставив ногу після удару по воротах Коло Муані. У другому матчі дня португальці та словенці завершили основний та додатковий час нульовою нічиєю. У серії пенальті героєм став Діогу Кошта, який взяв три удари словенців та вивів свою збірну у чвертьфінал, де вона зустрінеться з французами.

Раніше збірна Словаччини вийшла вперед на 25 хвилині, проте Джуд Беллінгем перевів рахунок в овертайм на 5 компенсованій хвилині другого тайму. Гаррі Кейн вже на першій хвилині додаткового часу вивів свою команду вперед і у чвертьфінал. У другому матчі дня дебютанти Євро грузини несподівано відкрили рахунок завдяки автоголу, але потім пропустили від іспанців чотири.

29 червня збірна Швейцарії переграла чинних чемпіонів Європи збірну Італії з рахунком 2:0. Для швейцарців це була особлива перемога, адже вони обіграли італійців вперше з 1993 року. Пізніше збірна Німеччини переграла данців так само з рахунком 2:0.

Коли відбудуться матчі ¼ фіналу

• 5 липня, 19:00: Іспанія – Німеччина;
  • 5 липня, 22:00: Франція –
  • 6 липня, 19:00: Англія – Швейцарія
  • 6 липня, 22:00: Нідерланди – Туреччина

Де дивитися матчі Євро-2024

Усі матчі чемпіонату транслює сервіс Megogo – для перегляду потрібно мати платну підписку. «Суспільне» є співтранслятором змагань, і буде безкоштовно показувати на регіональних телеканалах частину матчів, зокрема, чвертьфінали, півфінали, фінал та половину матчів 1/8 фіналу.