Іноземець вирішив випробувати на практиці, як працює сервіс Lviv City Card ‒картка туриста, яка надає право безкоштовного проїзду, екскурсій і знижки в ресторанах.
Еббі до Львова приїхав із Палестини. Попри те, що він вже живе у місті Лева, вирішив скористатися новою пропозицією для туристів. Спершу він придбав її у центрі надання туристичних послуг. «Тут є картка, також маємо таку книжечку з інформацією, які місця можете відвідати з карткою», ‒ пояснили йому на рецепції.
Lviv City Card діє у Львові з 27 вересня. Вона надає знижки у закладах харчування та крамницях, дозволяє безкоштовно відвідувати музеї. Сюди також додають і SIM-картку українського оператора.
«На даний момент у нас продано вже більше 20 карток. Тобто в основному купують іноземці, це Бельгія й Німеччина, Великобританія й Франція. Також купували вже й українці», ‒ каже координаторка Lviv City Card Анастасія Гірзекорн.
Тож ми вирушаємо з Еббі на екскурсію. Спершу він обирає музей на площі Ринок.
«Я б хотів подякувати місту за цю прекрасну можливість, за цю картку. Бо це справді дає гостям міста хорошу нагоду побачити це гарне місто, це історичне місто», ‒ каже Еббі Албанна.
У палаці Бандінеллі картку Еббі сканують ‒ відтоді вона діятиме упродовж доби. Після короткої екскурсії рушаємо до таємної аптеки на площі Соборній. Тут на рецепції англійської не знають. Але коли приходить іноземець, кличуть екскурсовода.
«Так, були в нас з цією карточкою. Ми радісно приймаємо наших гостей, в тому числі й зі Lviv City Card», ‒ розповідає працівник аптеки пан Анатолій.
А ось до музею-арсеналу Еббі йде вже без нас. Там тестуємо працівників на знання англійської.
Втім, касирка із завданням упоралася, навіть пояснила Еббі, як добратися до експозицій.
Далі Еббі вирішує скористатися трамваєм, адже проїзд в електротранспорті теж входить до Lviv City Card. Поки що контролери лише перевіряють наявність картки. Та згодом матимуть сканери для QR коду.
Далі саме час обирати місце для обіду.
«Я бачу, тут є ще й багато знижок у ресторани й кафе, і мені це дуже подобається. Бо коли турист приїжджає сюди, він мусить ще й їсти і пити щось», ‒ каже Еббі Албанна.
А ось про рівень обслуговування чоловік каже: «Трохи проблемно, що не всі люди на рецепціях володіють англійською. Вони зазвичай розмовляють лише українською або ж російською, польською. Та я б у таких випадках радив туристам задзвонити до Центру надання туристичної інформації».
За півдня Еббі відвідав три музеї. Загалом вартість екскурсій ‒ 105 гривень, ще дві поїздки трамваєм ‒ 10 гривень. Окрім того, можна ще відвідати ресторани, там пропонують знижку від десяти до двадцяти відсотків. Або ж побувати на майстер-класах, що теж обійдеться дешевше.