Іспанці у фіналі Євро-2012 зіграють з італійцями

23:38, 28 червня 2012

28 червня у Варшаві (Республіка Польща) відбувся другий матч півфіналу Євро-2012, у якому зустрілись збірні Німеччини та Італії.

Рахунок у матчі відкрили італійці на 20 хвилині. Антоніо Кассано розібрався на лівому фланзі з Матсом Гуммельсем, навісив на лінію воротарського майданчику, де Маріо Балотеллі переграв на другому поверсі Хольгера Бадштубера – 0:1. Уже на 36 хвилині Балотеллі забиває другий м’яч у ворота німців. Після пасу Ріккардо Монтоліво Балотеллі спіймав німців на помилці при створенні штучного офсайду. Балотеллі не схибив – 0:2.

У другому таймі гравці збірної Німеччини відіграли м’яч на 92 хвилині. Езіл реалізував пенальті – 1:2. Поєдинок так і завершився.

Нагадаємо, 27 червня у Донецьку (Україна) футболісти збірної Іспанії у серії пенальті (4:2) перемогли команду Португалії у першому матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи і вийшли у фінал турніру. Відтак у фіналі Євро-2012 зіграють збірні Іспанії та Італії. Поєдинок відбудеться 1 липня у Києві (Україна) на стадіоні «Олімпійський».