Ізраїльські будинки обставлятимуть українськими меблями

17:01, 12 лютого 2019

Ізраїльські архітектори, дизайнери та рітейлери на міжнародній виставці в Києві домовлялись про поставки з українськими виробниками.

Якість та надійність українських меблів оцінювали 15 ізраїльських компаній на Міжнародній виставці елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL. Запросив іноземних партнерів Європейський банк реконструкції і розвитку в рамках ініціативи Євросоюзу EU4Business.

За словами координатора консалтингових проектів з малим та середнім бізнесом у ЄБРР Ольги Іванченко, меблева галузь – дуже перспективна. Підприємців потрібно навчити будувати іноземне партнерство. Для цього вже розроблено детальний план дій для розвитку цілої галузі на найближчі кілька років. Також є розуміння, що про українську продукцію треба активніше розповідати, необхідна чітка ідентифікація українських товарів на міжнародних ринках. Тому, у рамках ініціативи ЄС EU4Business був створений експортний бренд. Єдине маркування товарів збільшує впізнаваність – це відхід від брендів невідомого походження.

На великому потенціалі української меблевої промисловості наголошує й голова експортної платформи профільної асоціації Дмитро Патіс. За його словами, торік завдяки ініціативі ЄС EU4Business та ЄБРР виробники змогли взяти участь в торговій місії до Ізраїлю. Там вони показали на що здатні – й відразу отримали замовлення від забудовника на меблювання 3 тисяч квартир.

Саме тому, було ухвалено рішення організувати майданчик для В2В зустрічей українських меблярів із ізраїльськими архітекторами, дизайнерами та рітейлерами на міжнародній виставці INTERIOR MEBEL. За три дні відбулося близько 250 перемовин, які мають принести 70 українським виробникам багато перспективних контрактів.

Ізраїльські партнери в особі голови Ізраїльсько-Українського Альянсу Анни Жарової наголосили на надзвичайно високій якості виробів і креативних дизайнерських ідеях: наших меблевиків навіть визнали рівними італійським майстрам. Крім того, українські підприємці швидко вловлюють тенденції, тож укупі з угодою про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем це додаткова перевага для плідного партнерства.

Нагадаємо, ЄБРР та Європейській Союз сприяє поліпшенню бізнес-клімату в Україні, допомагаючи нашим виробниками розширювати ринки збуту, зокрема в рамках ініціативи EU4Business.