Juszczenki typują na Prezydenta

11:40, 23 червня 2009

„Jestem przekonany w tym, że 27 czerwca na zjeździe „Nasza Ukraina” podejmie decyzję o wyjściu z koalicji i wysunie swojego lidera Wiktora Juszczenki na Prezydenta” - zawiadomił deputowany ludowy, Andrij Parubij. O czym ZAXID.NET poinformowano w służbie prasowej partii Nasza Ukraina.

Według słów A. Parubija, W. Juszczenko wykonał większość punktów swego programu wyborczego i dalej kontynuuje to robić. „Juszczenko to jedyny kandydat na Prezydenta, którego nie martwi własny rejtyng, a poprawnie podjęte decyzje, co do losu państwa. Jeżeli Juszczenko nie pójdzie na prezydenta, to Ukraina straci ostatni trzon stabilności. Wszyscy, kto to rozumie, poprze Juszczenki” - przekonany A. Parubij.

W sprawie wyjścia z koalicji, A. Parubij zaznaczył, że to warto było zdecydować wcześniej i na zjeździe „Nasza Ukraina” podejmie taką decyzję.

Довiдка ZAXID.NET