Канадська компанія Bombardier може розпочати складання локомотивів у Львові

12:15, 18 грудня 2015

Канадська машинобудівна компанія Bombardier зацікавлена у співробітництві з львівськими машинобудівними підприємствами. Особливу цікавість канадських промисловців викликав Львівський локомотивний завод. Вони розглядають можливість фінальної збірки локомотивів для європейського ринку.

Як розповів ZAXID.NET Роман Матис, радник голови Львівської облдержадміністрації з питань залучення інвестицій, сьогодні Bombardier не розглядає можливість будівництва заводу, а лише розміщення тут замовлень.

«Представники компанії відвідали Львівський локомотиворемонтний завод та «Електрон». Угода ще не підписана, але їх зацікавив локомотиворемонтний. Вони розглядають можливість розміщення тут, так званої, фінальної збірки локомотивів, коли сюди будуть доставляти всі необхідні деталі. Можливо в подальшому можна буде говорити про виробництво», - каже Матис.

Крім того, як повідомляв міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, інвестувати у Львів має намір і німецький концерн Siemens, який зацікавлений у створення потужностей з виробництва залізничної продукції на території України.

Нагадаємо також, інвестувати до Львова хоче корейська компанія «Хюндай Корпорейшн» (Hyundai Corporation), яка розглядає можливість створення на Львівщині спільного україно-корейського виробництва.

Як повідомляв ZAXID.NET, голова представництва «Хюндай Корпорейшн» в Україні Ілля Джонг вчора під час зустрічі із головою ЛОДА Олегом Синюткою розповів, що компанія має намір розширювати свої потужності на території України. При цьому  не лише у сфері залізничної інфраструктури, а й у інших напрямках

За словами Романа Матиса, «Хюндай» також розглядає можливість постачання деталей для трамваїв виробництва львівського концерну «Електрон».

Компанія Bombardier є найбільшим у світі виробником залізничної техніки і одним з найбільших у світі виробником цивільних літаків.

Siemens AG - німецький технологічний концерн, провідний світовий виробник електротехніки та електроніки для промисловості та енергетики, медичного обладнання, міської інфраструктури.