Кандидат у Президенти Білорусі, заступник голови Об'єднаної громадянської партії (ОГП) Ярослав Романчук 11 грудня потрапив в автомобільну аварію.
З посиланням на телефонну розмову з Романчуком прес-служба партії повідомляє, що обставини події були досить дивними.
"Ярослав, який прямував на зустріч з виборцями, потрапив в аварію в 40 кілометрах від міста Рогачова Гомельської області", - наголошується в повідомлені.
"Несподівано перед автомобілем, в якому їхав кандидат, Аudi А3, що стояла на узбіччі виїхала на проїжджу частину і почала здійснювати розворот", - розповідає прес-служба.
За даними прес-служби партії, в результаті зіткнення автомобіль, в якому крім Романчука їхали також його довірена особа Леонід Заїко і ще дві людини, сильно постраждав і відновленню не підлягає, однак завдяки подушкам безпеки ніхто з пасажирів серйозних травм не отримав - постраждалі отримали забої, пише Газета.Ру.
За даними прес-служби, винуватцем ДТП виявився сержант міліції.
Вибори Президента Білорусі відбудуться 19 грудня. На крісло глави держави претендують 10 кандидатів, зокрема Олександр Лукашенко, який обіймає цю посаду 17-й рік поспіль.