«Карпати» і «Дніпро» зіграли внічию у матчі з чотирма голами

16:43, 9 квітня 2017

У Львові завершився матч чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому «Карпати» приймали «Дніпро» і провели матч внічию - 2:2. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У цій грі всі чотири голи забили футболісти «Дніпра». А головним антигероєм матчу став Олександр Сваток, на рахунку якого два автоголи. На 27-й хвилині Чачуа з правого флангу зробив простріл у штрафну і м'яч після рикошету від ноги Сватка залетів у ворота «Дніпра». На 68-й хвилині після довгої передачі до штрафного «Дніпра» Лунін проскочив повз м'яч, а Сваток у боротьбі з Худоб'яком головою зрізав м'яч у свої ворота.

Два голи у ворота «Карпат» - на 50-й і 64-й хвилинах - забив Артем Довбик.

У неділю також відбудуться два заключні матчі туру. Донецький «Шахтар» зіграє у Харкові з одеським «Чорноморцем», а київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» - з донецьким «Олімпіком».

Між тим, у суботу, 8 квітня, кам'янська «Сталь» перемогла луцьку «Волинь» - 2:0 (обидва м'ячі, на 87-й та 90+5 хвилинах, забив на стадіоні «Метеор» у Дніпрі ганський форвард «Сталі» Кваме Карікарі), а футболісти «Зірки» обіграли у Кропивницькому полтавську «Ворсклу» (на 60-й хвилині відзначився іспанський захисник Борха Екісе, який у вересні минулого року перейшов до «Зірки» із баскського клубу «Ейбар»).

У підсумку, на рахунку «Карпат» тепер 17 очок і, як і раніше, 10-е місце в турнірній таблиці. У «Дніпра» 11 балів і команда відірвалась на 1 очко від «Волині», яка займає останнє 12-е місце в таблиці.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.