«Карпати» вдома поступилися донецькому «Шахтарю» з розгромним рахунком

Перший гол львів'яни пропустили після помилки воротаря

17:19, 2 листопада 2019

У суботу, 2 листопада, львівські «Карпати» приймали вдома донецький «Шахтар». Якщо «гірники» є лідерами чемпіонату, то «зелено-білі» навпаки — осіли на дні турнірної таблиці. Та роздобути очки у домашньому матчі їм не вдалося.

«Шахтар» на цей матч вставив дещо резервний склад. В заяву не потрапили лідери команди Пятов, Ісмаілі, Коноплянка та Марлос. Мораес та Тайсон за грою спостерігати з лави запасних. Та це не завадило саме гостям з перших хвилин захопити ініціативу. Однак забити не вдавалося, аж поки не помилився голкіпер «Карпат» Підківка. Він невдало вибив м'яч від власних воріт — точно в ноги Борячуку. Нападник своїм моментом скористався сповна, відкривши рахунок у матчі на 10-й хвилині.

Лише всередині першого тайму «Карпати» створили момент поблизу воріт суперника. Дженнінгс перехопив м'яч та пробивав поміж двох захисників. Він цілився у нижній кут воріт, але м'яч в лічених сантиметрах пролетів повз штангу.

Фото Євгена Кравса спеціально для ZAXID.NET

У другому таймі на поле в «Карпат» Ярослав Деда. Це його дебютний матч за основну команду «левів», при цьому що напередодні він відіграв увесь матч за молодіжну команду «Карпат». Там він навіть забив двічі, але команда поступилася одноліткам з «Шахтаря» 2:3. Забити він міг і в цьому матчі, але Шевченко ногою відбив його удар.

Забив, натомість, інший гравець, який вийшов на заміну. Коваленко вийшов на поле на 55-й хвилині, а вже на 58-й відправив м'яч головою у ворота «Карпат» ударом головою після подачі з кутового.

Розгром «Карпат» оформив Тете. Бразилець підхопив м'яч неподалік штрафного майданчика господарів та пробив точно у кут воріт. Підківка лише провів політ м'яча поглядом.

Карпати – Шахтар 0:3
Голи: Борячук, 10, Коваленко, 58, Тете, 64

«Карпати» програють десятий матч поспіль «Шахтарю». У чемпіонаті України команда не може перемогти із середини вересня, коли на власному полі обіграла полтавську «Ворсклу»