«Карпати» на виїзді неочікувано переграли полтавську «Ворсклу»

Все в матчі вирішив єдиний гол колишнього гравця полтавчан

08:15, 22 жовтня 2017

У поточному чемпіонаті «Карпати» ще жодного разу не забивали гол на виїзді. Відповідно ще не здобували виїзної перемоги. Але колись ця серія мала «зламатися».

Щоб здобути три очки, головний тренер «Карпат» Сергій Зайцев вирішив дещо змінити стартовий склад. Так на полі з перших хвилин вперше у сезоні вийшли Леонід Акулінін та Хорхе Карраскаль. Зате Олександр Гладкий та Ігор Худоб’як залишилися у запасі. Через що капітанська пов’язка перейшла до Олега Голодюка. Павло Ксьонз до Полтави не відправився.

На цей матч «Карпати», вперше з моменту презентації, вийшли у третьому комплекті форми – «золотистій». Як повідомили у клубі, це було пов’язано з тим, що гравці самі попросили керівництво зіграти у цій формі. Окрім того, біло-зелені – традиційні кольори «Ворскли».

Матч команди розпочали з хвилини мовчання в пам'ять про річницю депортації українців із Західної України до Сибіру.

Команди розпочали матч з хвилини мовчання

Попри статус гостей, активніше матч розпочали саме «Карпати», які вже в дебюті гри могли відкривати рахунок. Карраскаль віддав пас на Олексія Гуцуляка. Той обіграв Олександра Скляра на куті штрафного майданчика і віддав пас на Карраскаля. Однак удар колумбійцю не вдався.

Цей момент довго залишався єдиним на дві команди у всьому матчі. Аж поки на 37 хвилині на пас Миколи Матвієнка не відкликнувся Владислав Кулач. Його удар головою під перекладиною не став проблемою для Романа Підківки.

Кулач зумів небезпечно пробити по воротах «Карпат»

Ще до перерви Сергію Зайцеву довелося зробити заміну. Через травму Акулінін не зумів продовжити матч, і на поле вийшов Гладкий.

В другому таймі команди й надалі продовжили грати без воріт, зрідка створюючи небезпечні моменти.

Кадимяну в цьому матчі протистояв Гуцуляк

Однак команди грали на межі фолу в центрі поля. І саме зі стандарту «Карпатам» вдалося відкрити рахунок в цьому матчі.

На 82 хвилині Скляр збив Голодюка в метрах 30 від воріт. Виконувати штрафний пішов Сергій Мякушко. Варто зазначити, що ще в минулому сезоні Мякушко виступав у «Ворсклі». Удар півзахисника був потужний і точний. Зважаючи на те, що під час польоту м’яч змінив траєкторію польоту, воротар Олександр Ткаченко не зумів зреагувати на цей удар.

Ця перемога дозволила «Карпатам» відірватися від зони вильоту та піднятися одразу на 8 місце у турнірній таблиці. Тепер в активі львів'ян 12 очок.

Попереду в команди матч проти «Динамо». Перед тим була інформація про те, що найближчі два домашні матчі «Карпати» проведуть при порожніх трибунах. Однак в клубі переконують, що їм вдалося уладнати цю ситуація, і гра проти «Динамо» буде при глядачах. Вона відбудеться на стадіоні «Україна» у Львові 29 жовтня. Початок о 19:30 годині.