«Карпати» на виїзді обіграли «Олімпік»

16:29, 22 квітня 2018

У матчі 28 туру львівські «Карпати» відправилися до Києва на матч проти донецького «Олімпіка». Ці команди вже двічі зустрічалися у 2018 році. Якщо перша гра була дограванням матчу, який розпочався у 2017 році («зелено-білі» виграли у підсумку 2:1), то другу домашню гру львів'яни повністю провалили, програвши 3:0.

У цьому матчі «Карпати» вийшли на гру у вже награній стартовій одинадцятці. Місце у воротах Олег Бойчишин довірив Олексію Шевченко, трійку захисників склали Андрій Нестеров, Артем Федецький та Денис Мірошниченко. За фланги відповідали Олексій Гуцуляк та Сергій Мякушко. В центрі поля діяли Назар Вербний та Крістіан Ербес. Над ними - Франціско ді Франко. Попереду - Мар'ян Швед та Хорхе Карраскаль.

Саме останні двоє і «зробили гру». У середині першого тайму Швед скористався пасом від колумбійця та майстерно пробив повз воротаря. Два захисники не завадили у цьому моменті.
Вже у доданий до першого тайму час Карраскаля збили у штрафному майданчику. Суддя призначив пенальті, але Швед цього разу не зумів переграти Кичака. Пробив низом у правий від себе кут, туди ж кинувся і воротар.

До цього команди створили декілька моментів - небезпечно пробивав все той же Карраскаль, на початку матчу шанс відзначитися мав Геннадій Пасіч.

На початку другого тайму «Олімпік» дещо додав у грі попереду, провівши одразу подвійну заміну. Однак відзначитися донеччанам не вдалося. Натомість забили «леви». Карраскаль підстеріг помилку захисника, і перекинув воротаря, який вийшов на перехоплення.

До кінця гри обидві команди мали чудові нагоди відзначитися. Але надійно зіграли воротарі. Вербний не переграв голкіпера, Шевченко дивом врятував після небезпечного удару.

«Карпати» набрали 32 очки і впритул наблизилися до лідерів другої шістки - «Олімпіка» та «Олександрії». В них по одному балу більше. Окрім того відрив від 10 місця зріс до 5 очок. Попереду ще чотири матчі.

Варто додати, що львів'яни виграють четвертий матч поспіль. Такого з «Карпатами» не було 8 років. Окрім того, команда не програє 5 матчів підряд. Остання поразка - саме у матчі з «Олімпіком» у Львові. Також у двох виїзних матчах «Карпати» не пропускають у свої ворота.

Олімпік - Карпати 0:2
Голи: Швед, 22, Карраскаль, 58
Нереалізований пенальті: Швед, 45+4