«Карпати» на виїзді розгромили «Дніпро» - 1:4

22:26, 4 травня 2014

Львівські «Карпати» переграли «Дніпро» з рахунком 1:4 на «Дніпро Арені», а відтак позбавили команду губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського шансів чемпіонство.

Для підопічних Олександра Севідова все розпочиналося не дуже успішно. З перших хвилин «Дніпро» заволодів ініціативою, і хоч господарі довго не могли створити небезпечного моменту, вони все ж психологічно перегравали «зелено-білих». Після перерви «дніпряни» продовжили контролювати хід поєдинку й на 49 хвилині відкрили рахунок. Відзначився Євген Селезньов, який навіть не підозрював, наскільки погано для них завершиться цей матч.

«Карпати» помалу почали відводити гру від власних воріт, але продовжували діяти другим номером. Переломним моментом у матчі стала 64 хвилина, коли Зеньов реалізував пенальті. Після цього «Дніпро» втратив контроль над поєдинком й почав пропускати незрозумілі контратаки. Натомість «Карпати» впіймали хвилю й почали реалізовувати свою моменти, повідомив Футбол 24.

Спершу Льопа, а згодом двічі Гладкий відзначилися у воротах Бойка, довівши рахунок до розгромних 1:4. Відтак «Дніпру» тепер варто добре попрацювати над тим, щоб окрім чемпіонства не втратити ще й другу сходинку у чемпіонаті, адже у спину їм «дихає» «Металіст» та «Динамо».

Відео голу Євгена Селезньова у ворота «Карпат»

Гол Сергія Зєньова з пенальті у ворота «Дніпра».

Екс-гравець «Дніпра» Дмитро Льопа, зробив рахунок 1:2 на користь «Карпат».

Олександр Гладкий, що також виступав за «Дніпро», «покарав» колишній клуб, зробивши рахунок 1:3.

Крапку у матчі поставив Олександр Гладкий, оформивши дубль у ворота «Дніпра».

Склади команд:

«Дніпро»: 71. Бойко Денис, 2. Влад Олександру, 3. Ондржей Мазух, 8. Джуліано , 9. Калініч Нікола, 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 29. Руслан Ротань, 44. Артем Федецький, 89. Сергій Політило

Запасні: 16. Лаштувка Ян, 6. Джаба Канкава, 7. Кулаков Денис, 18. Зозуля Роман, 20. Гама Бруно, 23. Дуглас , 99. Матеус

«Карпати»: 29. Ільющенков Олександр, 5. Гітченко Андрій, 8. Володимир Костевич, 10. Гладкий Олександр, 19. Мартинюк Ярослав, 20. Зеньов Сергій, 21. Балажіц Грегор, 22. Льопа Дмитро, 24. Пашаєв Павло, 88. Даушвілі Муртаз, 92. Чачуа Амбросій

Запасні: 23. Мисак Роман, 9. Габовда Юрій, 32. Пластун Ігор, 34. Сергійчук Михайло, 39. Васін Денис, 77. Бохашвілі Євген, 91. Юрій Яструб

Нагадаємо, у 13-му турі української Прем’єр-ліги львівські «Карпати» вдома поступились «Дніпру» з рахунком 0:4.