«Карпати» на виїзді врятували нічию проти «Маріуполя», «Львів» вдома переміг «Ворсклу»

Львівські клуби доволі вдало зіграли у 14-у турі УПЛ

20:24, 9 листопада 2019

Першим зіграли «Карпати». Вони на виїзді зустрічалися з «Маріуполем». Старт для «зелено-білих» видався не найкращим — команда пропустила гол вже на 15-й хвилині матчу після грубої помилки в обороні. Відзначився Чурко. Зрівняти рахунок у першому таймі «левам» не вдалося.

Натомість на початку другого тайму «Карпати» пропустили вдруге. Варто відзначити, що Мішньов, який і забив, в момент удару його партнера перебував в офсайді. Саме після цього м'яч і відлетів до півзахисника «азовців». Однак арбітр проігнорував це, зарахувавши взяття воріт.

Та вже за кілька хвилин «Карпати» забили вперше. Після навісу з флангу від Дубінчака Понде головою продовжив політ м'яча на дальню штангу, де ніким не прикритий Назарина забив. Згодом Назарина буде мати можливість забити зі штрафного, але м'яч після його удару розминеться з рамкою воріт супротивника.

Доволі активно попереду «Карпати» грали завдяки молодому Деді. Нападник вийшов на заміну у другому таймі. Він навіть мав можливість забити, коли таки дотягнувся до м'яча, але з лінії воріт його вибив Федорчук.

Та саме Деда доклався до позитивного результату у цьому матчі. На останній хвилині вже компенсованого арбітром часу Яворський збив нападника у своєму штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Виконувати удар пішов Назарина і забив. У підсумку нічия 2:2.

Маріуполь – Карпати 2:2
Голи: Чурко, 15, Мішньов, 55 – Назарина, 59, 90+3 (пен)

Після цього свій матч зіграв і ПФК «Львів». Команда приймала полтавську «Ворсклу». Обидві команд — серед аутсайдерів УПЛ і перед цим матчем мали лише по 8 набраних очок, діливши між собою дві останні сходинки. Тож це був справжній «матч за шість очок».

Успішнішими виявилися господарі. Ренан вдало реалізував вихід на ворота суперника вже на 12-й хвилині, вивівши «Львів» вперед. Згодом він буде мати ще одну можливість забити, але змарнує її.

На 35-й хвилині гості залишилися в меншості — Луізао отримав другу жовту картку. Більшістю «Львів» скористався аж на 41-й хвилині — Педро ефектно прокинув м'яч повз суперника та був збитий у штрафному майданчику. Потерпілий сам і пішов пробивати 11-метровий, вдало його реалізувавши.

Фото Євгена Кравса спеціально для ZAXID.NET

У другому таймі «Львів» контролював хід поєдинку, не даючи гостям нічого зробити попереду. Тож моментів поблизу воріт Сарнавського майже не було. На відміну від нього Різник у протилежних воріт мав чимало роботи. Але забити більше нікому не вдалося.

Натомість ще одне вилучення отримав Мартиненко. Гравець за вісім хвилин заробив дві жовті, тож «Ворскла» матч догравала вдев'ятьох.

Тож «Львів» перемагає 2:0. Для команди це перша домашня перемога у цьому сезоні. Клуб перериває серію без перемог у чемпіонаті, які тривав вісім матчів.

Львів – Ворскла 2:0
Голи: Ренан, 12, Педру, 41 (пен)
Вилучення: Луїзау, 35, Мартиненко, 82 (обидва Ворскла)