"Карпати" не можуть перемогти шість матчів поспіль

11:30, 3 травня 2009

Головний тренер львівських "Карпат" Олег Кононов після домашньої поразки від сімферопольської "Таврії" з рахунком 0:1 на післяматчевій прес-конференції зазначив, що "усе напрацьоване зіпсувала помилка в центрі поля, що призвела до контратаки і забитого голу". Про це повідомляє Інформаційний центр ФК "Карпати".

"Гра сьогодні була гострою з боку обидвох команд. У першому таймі ми мали прекрасні моменти. Та й у другому таймі, принаймні до пропущеного голу, мої гравці непогано рухались, створювали моменти. Усе напрацьоване зіпсувала помилка в центрі поля, що призвела до контратаки і забитого голу...

За підсумками першого тайму були певні претензії до дій Гурулі, який припускався втрат м’яча. Загалом він діяв не так гостро, як хотілося б. Міняючи Кожанова, я планував підтримати ігровий темп. Олег Голодюк, у свою чергу, виконав величезний обсяг роботи...

Спочатку в нас була вдала смуга, тепер смуга невдала. Гадаю, якщо ми на етапі створення команди, якщо вона йде вперед у плані організації гри, то таких моментів не уникнути. Хлопці дуже хотіли перемогти сьогодні і вони дуже засмучені", - підсумував гру О.Кононов.

Нагадаємо, 2 травня в матчі 26 туру української Прем’єр-ліги з футболу львівські "Карпати" вдома поступилися сімферопольській "Таврії" 0:1. Єдиний гол у зустрічі на 75 хв провів Галюза.

За чотири тури до завершення чемпіонату "Карпати" мають у своєму активі 30 очок і посідають 10 місце в турнірній таблиці.