«Карпати» не зуміли переграти «Дніпро» в першому матчі з новим тренером

«Карпатам» і «Дніпру» не вдалося перервати свої безвиграшні серії

21:45, 16 жовтня 2016

Львівські «Карпати» під керівництвом нового головного тренера Олега Дулуба не зуміли переграти дніпровський «Дніпро» у матчі 11-го туру чемпіонату України.

У матчі, який відбувся сьогодні, 16 жовтня,  на «Арені Львів» команди зіграли внічию - 1:1.

Автором першого голу став 25-річний аргентинський форвард господарів Густаво Бланко-Лещук, який на 29-й хвилині точно пробив головою під дальню штангу воріт Андрія Луніна.

Через 10 хвилин, випередивши Романа Мисака, ударом головою в падінні паритет відновив 20-річний півзахисник гостей Ігор Когут.

Зазначимо, що останній успіх «Карпат» датований 23 липня, коли в 1-му турі львів'яни на виїзді розгромили ФК «Сталь» (3:0).

Команда з Дніпра святкувала свій останній успіх 26 серпня, обігравши в 6-му турі «Зорю» (2:0).