«Карпати» не зуміли в більшості обіграти «Чорноморець» в Одесі

16:45, 24 лютого 2018

Матч 21 туру УПЛ «Карпатам» випало грати в Одесі проти місцевого «Чорноморця». Однак стихія, яка накрила південне місто, мало сприяла футболу. Поле від снігу було біле, лінії не було видно, а гравцям довелося грати помаранчевим м’ячем.

Тренерському дуету Бойчишин-Друді довелося вносити зміни у стартовий склад. Пояснити це можна було тим, що серед тижня «Карпати» догравали другий тайм матчу проти «Олімпіка», який виграли у підсумку 2:1. Так, у старті вийшов новачок Ніко Сандозхадзе у центрі захисту (він замінив Андрія Нестерова, який травмований), на фланзі дискваліфікованого Артема Федецького замінив Денис Мірошниченко, а в опорній зоні грав Назар Вербний. Решта складу – прогнозовані гравці. Інші новачки, які приєдналися до «Карпат» цього тижня – воротар Олексій Шевченко та півзахисник Крістіан Ербес, в Одесу з командою поїхали, але в заявку на гру не потрапили.

Команди намагалися пристосуватися до важкого поля. Відтак замість швидкісного футболу «Карпати» та «Чорноморець» перейшли на позиційну гру. Тож моментів було не так і багато. Один з них – коли після подачі з кутового Карраскаль спрямовував м’яч у ворота, але від захисника той влучив у штангу.

Найбільш знаковою подією першого тайму стало вилучення у «Чорноморця» на 29 хвилині. Вербний не в рамках правил зіграв проти Кирила Ковальця, і капітан «моряків» з розвороту вдарив кулаком в обличчя гравця львів’ян. Суддя Володимир Міланич вирішив одразу вилучити забіяку. А один з бокових арбітрів навіть по-батьківськи повчав Ковальця.

Попри численну перевагу, скористатися цим «Карпати» не зуміли ні в першому таймі, ні в другому. Навпаки, «Чорноморець» навіть зумів відповідати на це своїми моментами. Особливо небезпечно будо, коли Сандохадзе збив Татаркова перед самої лінію штрафного майданчика. Та удар зі штрафного не приніс користі.

Навіть коли у другому таймі замість Гуцуляка вийшов Кортес, а згодом і Бедоя замість Мякушка, зробити щось небезпечне у воріт Новака не вдалося. Як підсумок – суха нічия.

Після цього матчу «Карпати» піднялися на 9 місце з 19 очками, обійшовши «Зірку». Правда у кропивницької команди ще попереду гра з «Шахтарем».

«Карпати» – «Чорноморець» 0:0