"Карпати" перемогли "Севастополь" - 2:0

19:42, 29 березня 2014

Львівські "Карпати" у весняній частині чемпіонату зазнали двох поразок підряд: від "Волині" та "Говерли", але у сьогоднішньому матчі проти "Севастополя" підопічні Севідова все ж зуміли реабілітуватися перед рідними вболівальниками.

Львів'яни нарешті здобули перемогу. “Нарешті”, тому що у трьох поєдинках весняної частини “зелено-білі” продемонстрували красивий футбол, а головне виглядали краще за своїх суперників. Повідомив Футбол 24.

Щодо самого матчу, то команди досить активно розпочали це протистояння, і на 18 хвилині Бохашвілі відкрив рахунок. Підопічні Севідова діяли більш небезпечно та більше володіли м'ячем, повністю переважаючи севастопольців. Згодом гості зуміли дещо вирівняти гру, але відібрати у “карпатівців” ініціативу ніяк не вдавалося.

Така гра тривала весь другий тайм. Кримчани намагалися підловити суперників на контратаці, і вже здавалося, що їм таки вдасться здобути нічию. Але на 84 хвилині Гладкий забив ще один гол, що розв'язало руки “зелено-білим” та дозволило перевести подих Севідову. У підсумку все завершилося впевненою та заслуженою перемогою “Карпат” з рахунком 2:0.

Окремо варто згадати про вболівальників обох команд, яких було багато на “Україні”, і які активно підтримували своїх улюбленців та єдність нашої держави. У другому таймі вболівальникики "зелено-білих" перейшли в гостьовий сектор до нечисленних фанатів "Севастополя", заспівали гімн України і перебували там до кінця зустрічі.

Склади команд:

"Карпати": Підківка, Пашаєв, Гітченко, Балажіц, Костевич, Чачуа, Голодюк, Федорчук, Льопа, Бохашвілі, Зеньов.

Запасні: Ільющенков, Пластун, Мартинюк, Страшкевич, Бартуловіч, Гладкий, Пучковский.

"Севастополь": Чуваєв, Федорів, Новак, Цуррі, Неплях, Максимов, Фертовс, Караваєв, Ярошенко, Ковпак, Кузнєцов.

Запасні: Литовка, Воронін, Кожанов, Фарлей, Лисенко, Причиненко, Павлов.