«Карпати» перемогли у Львові «Олександрію» з мінімальним рахунком

16:37, 5 березня 2017

У неділю, 5 березня, продовжився 20-й тур української Прем'єр-ліги. У першому матчі дня «Карпати» приймали у Львові «Олександрію» і виграли з рахунком 1:0.

Беззаперечним фаворитом поєдинку була «Олександрія», однак матч показав зворотнє. З перших хвилин зустрічі львів'яни захопили ініціативу і почали атакувати ворота Новака.

Слід особливо відзначити гравця «Карпат» Олександра Гладкого, який раз за разом заробляв небезпечні штрафні біля воріт суперника. Перший тайм залишився повністю за господарями, що в підсумку закінчилося забитим голом Худоб'яка зі штрафного.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак «Олександрії», однак її гравці не створили особливої небезпеки воротам Боровика. А коли на 71-й хвилині гості залишилися в меншості після видалення Басова, то стало зрозуміло, що «Олександрії» матч не вдасться врятувати.

Гол: Худоб'як, 39 хв.

«Карпати»: Боровик, Зубейко (Мірошниченко, 80), Дитятьєв, Нестеров, Матвієнко, Вербний, Кльоц (Завійський, 89), Лобай, Худоб'як, Голодюк (Чачуа, 67), Гладкий.

«Олександрія»: Новак, Чеботаєв, Басов, Шендрик, Цуріков, Запорожан, Огіря (Леонов, 67), Козак (Пономар, 46), Грицук, Чорний (Гітченко, 74), Куліш