«Карпати» переслідує прокляття «Арени Львів»

21:54, 31 серпня 2014

Львівські «Карпати» на останніх хвилинах програли запорізькому «Металургу» на стадіоні «Арена Львів». «Зелено-білі» поступилися з рахунком 1:2.

Обидві команди не рвалися продемонструвати швидкісний та атакувальний футбол і грали, здебільшого, від оборони. «Карпати» зуміли вийти вперед на 30 хвилині, однак не завдяки власним зусиллям, а автоголу запорізького «Металурга» - 1:0.

Впродовж другого тайму вболівальники розслаблено спостерігали за грою, яка тривала без особливо гострих моментів. На останніх хвилинах основного часу львів'яни заспівали гімн і вже готувалися святкувати перемогу, коли Татарков зрівняв рахунок, а за дві хвилини екс-карпатівець Льопа вивів «Металург» вперед - 1:2.

Глядачі на «Арені Львів» просто остовпіли, а деякі навіть освистали команду. Такого розвитку подій не очікував ніхто: ні гості, ні господарі матчу.

Опісля в.о. головного тренера «Карпат» Ігор Йовічевіч наголосив, що не варто прив'язувати поразку до фартовості чи не фартовості «Арени Львів», адже грають футболісти, а не стадіон. Додамо, що це був п'ятий матч «зелено-білих» на новому стадіоні, і вп'яте він завершився поразкою.