«Карпати» попрощалися з Кубком України

21:21, 28 жовтня 2014

Львівські «Карпати» поступилися київському «Динамо»з рахунком 1:0 у матчі 1/8 фіналу Кубка України. Єдиний гол у ворота львів'ян забив Олег Гусєв, при чому оформити переможний для себе м'яч киянам вдалося вже у додатковий час другого тайму.

«Динамо» отримало шанс відкрити рахунок раніше - арбітр призначив одинадцятиметровий для киян після боротьби біля воріт «Карпат», коли воротар «зелено-білих» схопив Лукаша Теодорчика за ногу. Бурхливі апеляції з боку гравців «Карпат» не вплинули на рішення судді, однак на 62 хвилині Андрій Ярмоленко не зумів реалізувати пенальті.

Таким чином львівські «Карпати» покидають цьогорічний розіграш Кубку України, а «Динамо» стає четвертим учасником чвертьфіналу змагань.

Раніше до 1/4 фіналу Кубка України пробилися «Шахтар», «Дніпро» та новачок УПЛ - донецький «Олімпік».