«Карпати» програли «Шахтареві» у Харкові

Гра завершилась з рахунком 2:1

18:58, 19 листопада 2016

У Харкові завершився матч чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому донецький «Шахтар» приймав львівські «Карпати» і виграв з рахунком 2:1.

Доля матчу була вирішена в кінцівці другого тайму. Гірники потужно розпочали матч і вже на 10-й хвилині відкрили рахунок точним ударом Срни.

Втім, вже на 19-й хвилині львів'яни отримали право на пенальті, який реалізував Павло Ксьонз. Після навісу в штрафну П'ятов влетів у Бланко-Ліщука і арбітр вказав на 11-метрову позначку.

Зазначимо, що на 46-й хвилині Ксьонз був вилучений з поля за грубий прийом проти Коваленка і практично весь другий тайм гості провели в чисельній меншості.

Вирішальний момент гри стався на 77-й хвилині. Після навісу від Срни з правого флангу Факундо Феррейра точно пробив у дальній верхній кут - 2:1. Цікаво, що цей гол гірники провели в більшості.