«Карпати» програли «Шахтареві» у Львові з рахунком 2:3

22:03, 12 серпня 2016

У п'ятницю, 12 серпня, 4-й тур української Прем'єр-ліги відкрився у Львові поєдинком місцевих «Карпат» і донецького «Шахтаря».

У львівської команди -2 очка, «Шахтар» між тим у перших трьох турах здобув три перемоги і ділить перше місце з київським «Динамо».

«Гірники» вибули з Ліги чемпіонів, тому чемпіонат став одним з пріоритетів підопічних Пауло Фонсекі у цьогорічному сезоні.

Після першого тайму львів'яни вели з рахунком 2:0. Перший гол на свій рахунок записав Густаво Бланко-Лещук (27 хвилина), а другий забив Амбросій Чачуа на 37-й хвилині.

На початку другого тайму гірникам вдалося скоротить відставання. Потужним ударом з 30 метрів відзначився Тарас Степаненко (47 хвилина).

Незабаром красивий удар Віктора Коваленка на 69 хвилині дозволив «Шахтареві» зрівняти рахунок.

Вирвати перемогу гостям вдалося на 87 хвилині зустрічі завдяки точному удару Марлоса після пасу Тайсона.

Карпати (Львів) – Шахтар (Донецьк) - 2:3 (2:0)

Голи: Бланко-Лещук (27), Чачуа (37) – Степаненко (47), Коваленко (69), Марлос (87);

Карпати: Підківка, Костевич, Лобай, Нестеров, Ксьонз (Багач, 90), Чачуа (Рудика, 66), Новотрясов, Грисьо (Кравець, 57), Худоб'як, Мірошниченко, Бланко-Лещук;

Шахтар: Пятов, Ісмаілі, Ракицький, Кучер, Срна, Степаненко (Дентіньо, 84), Фред Тайсон, Коваленко, Веллінгтон Нем (Марлос, 46), Селезньов (Едуардо, 66);

Попередження: Новотрясов, Лобай, Бланко-Лещук, Мірошниченко, Худоб'як — Степаненко.