«Карпати» програли «Сталі» у Дніпрі

17:32, 7 травня 2017

Футболісти «Сталі» з Кам'янського здобули вольову перемогу над львівськими «Карпатами» у матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги. Гра у Дніпрі завершилася із результатом 2:1, повідомляє «Укрінформ».

Як зазначається, на 12-й хвилині «Карпати» відкрили рахунок після розіграшу кутового: Микола Матвієнко головою скинув м'яч у штрафний майданчик, звідки Андрій Нестеров забив м'яч у ворота Олександра Бандури. Господарі відновили паритет на 69-й хвилині: Денис Васін прострілив з лівого флангу на ближню штангу, Роман Дебелко випередив Євгена Боровика і переправив м'яч у сітку воріт. Автором переможного голу став Роман Карасюк, який на 88-й хвилині блискуче пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут.

Недільний ігровий день завершиться сьогодні поєдинками у Кропивницькому між «Зіркою» і «Дніпром» та у Києві, де столичне «Динамо» зустрінеться з «Олександрією».

Нагадаємо, у суботу, 6 травня, футболісти «Шахтаря» достроково виграли десяте у своїй історії «золото» у першостях України.