ФК «Карпати» розгромили у Львові ФК «Чернігів»

Матч сьомого туру Другої ліги на стадіоні «Україна» завершився з рахунком 5:0 на користь львів'ян

19:41, 5 вересня 2021

Львівські «Карпати» розгромно обіграли ФК «Чернігів» у Другій лізі» з рахунком 5:0. Матч відбувся у неділю, 5 вересня, на стадіоні «Україна».

Уже на шостій хвилині рахунок відкрили гості: Анатолій Романченко відзначився голом у власні ворота. На 15 хвилині гол «Чернігову» забив Амбросій Чачуа, тож команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь львів'ян. У другому таймі «Карпати» продовжили нарощувати перевагу: на 64 хвилині забив Максим Гуменюк, а на 67 Чачуа оформив дубль. Фінальну крапку в розгромному рахунку поставив Владислав Приймак на 77 хвилині. Загалом команда тренера Андрія Тлумака завершила матч із рахунком 5:0.

Зазначимо, що ФК «Карпати» вилетіли з Кубка України, програвши 31 серпня ФК «Волинь». Загалом у Другій лізі (групі А) вони зіграли шість матчів, із яких чотири виграли, а два програли. Після цієї перемоги «Карпати» посідають 6 місце в групі А Другої ліги з 12 очками.

Нагадаємо, що оновлений ФК «Карпати» розпочав свої виступи в професійному футболі лише цього року. Юридично клуб створили торік, і один сезон він відіграв в аматорському чемпіонаті. У липні команда отримала від фанатів історичний логотип та заявилася в Другу лігу. На презентації штаб «Карпат» оголосив амбітну мету – вийти до Першої ліги за результатами цього сезону, а вже через рік потрапити до Прем’єр-ліги.