«Карпати» розпочали новий футбольний рік із нічиєї

22:44, 27 липня 2014

Львівські «Карпати» розійшлись миром із ужгородською «Говерлою» під час західноукраїнського дербі, завершивши матч з рахунком 2:2.

Команда В'ячеслава Грозного, яка знову помітно перетасувала склад, почала перший тайм більш вдало, коли на 15 хвилині результативно виконав штрафний Максим Шацьких, пише XSPORT.

Однак головні події в цій грі розгорнулися в другому таймі, коли «Карпати» зрівняли рахунок завдяки Пучковському, а потім вийшли вперед - відзначився Балажиц. Проте втримати перемогу гості не змогли. Новачок ужгородців Тудос від кута штрафного пробив у дальній верхній кут воріт «Карпат» - 2:2.

На останніх хвилинах у «Говерли» був шанс вирвати перемогу, але Даушвілі збив Фещука при виході до воріт і був вилучений з поля, а зі штрафного вразити ворота гостей господарі не змогли.

Нагадаємо, що перед матчем ужгородська команда попередила, що може не вийти на поле через велику заборгованість по зарплаті.

Наступний матч львівські «Карпати» зіграють вдома проти донецького «Металурга» у неділю 3 серпня на стадіоні «Україна». Початок зустрічі о 19.30.