«Карпати» у Харкові програли «Металісту»

21:30, 26 жовтня 2013

У розіграші 14-го туру української Прем’єр-ліги львівські «Карпати», граючи на виїзді, поступились харківському «Металісту» з рахунком 2:1. Проваливши перший тайм, «леви» «прокинулись» у другій половині зустрічі, і хоча й програли, але показали характер та безкомпромісну боротьбу.

Після першого тайму «Карпати» «горіли» – 2:0. Спершу Алесандро Гомес фантастичним ударом вивів харків’ян вперед на 12-й хвилині зустрічі, а на 20-й Соса подвоїв перевагу. Господарі швидше переміщались по полі та  постійно пресингували «левів». «Карпати» ж не могли впоратись з таким натиском і з труднощами переходили центр поля. Наприкінці тайму львів’яни почали жвавіше грати, але навіть натяку на гол не було.

У другому таймі «Карпати» спам’ятались і почали грати в футбол. Спершу були небезпечні кутові, потім гостро пробивали Голодюк і Федорчук. На 65 хвилині, після низки непорозумінь захисників «Металіста» і не надто злагоджених, але несподіваних дій нападу «Карпат» у штрафному майданчику господарів, м’яч дивом не потрапив у ворота «Металіста». Круглий лише зачепивши стійку воріт та вилетів за межі поля.

Гра вирівнялась, львів’яни навіть почали домінувати на полі. Гол назрівав, і  Младан Бартуловіч на 70-й хвилині забив м’яч у відповідь. «Карпати» продовжили атаки. Але нерви не витримали у Младана Бартуловіча, і суддя зустрічі Віталій Годулян вилучив його на 80-й хвилині. Першу жовту хорват отримав за грубий фол, а другий «гірчичник» – за розмови.

Наступний матч «Карпати» зіграють вдома з «Чорноморцем».

В  середу 30 жовтня «зелено-білі» прийматимуть харків’ян у Львові, в матчі 1/8 фіналу  Кубка України.

Нагадаємо, до цього туру  «Карпати» займали 10-те місце в турнірній таблиці і мали у своєму активі 16 очок.

Як повідомляв ZAXID.NET, УЄФА відсторонив ФК «Металіст» від участі в Лізі чемпіонів сезону 2013/14. Приводом послужив вердикт Спортивного арбітражного суду в Лозанні про те, що матч української Прем'єр-ліги сезону 2007/08 «Металіст» – «Карпати» визнали договірним.

У відповідь «Металіст» розпочав два судові процеси – у Спортивному арбітражному суді Лозанни і Верховному суді Швейцарії. У п'ятницю, 16 серпня, Спортивний арбітражний суд Лозанни відмовив «Металісту» у поновленні в єврокубках.