«Карпати» у Львові обіграли «Шахтар» з рахунком 3:2

21:47, 13 вересня 2013

У матчі 9-го туру Прем'єр-ліги львівські «Карпатами» у домашньому поєдинку виграли у донецького «Шахтаря». Рахунок матчу – 3:2.

Львів’яни відкрили рахунок на 8 хвилині матчу: помилкою «гірників» скористався Олександр Гладкий, який відкрив рахунок – 1:0. Уже через 15 хвилин Дуглас Коста зрівнює рахунок. Півзахисник донецького «Шахтаря» результативно виконав штрафний удар – 1:1. Перший тайм так і завершився.

Другий тайм «гірники» розпочали з атак. Однак на 48 хвилині поєдинку у штрафному майданчику голкіпер «гірників» Каніболоцький зіткнувся з півзахисником «Карпат» Вадимом Страшкевичем. Пенальті реалізував півзахисник «зелено-білих» Младен Бартуловіч – 2:1. Уже на 61 хвилині поєдинку Бартуловіч зі штрафного робить рахунок 3:1.

Гравці «Шахтаря» після пропущеного третього м’яча «насіли» на ворота «зелено-білих». І на 72 хвилині поєдинку відзначився дебютант Ісмаїлі: з-за меж штрафного майданчика потужно в дев'ятку пробиває півзахисник і робить рахунок у матчі – 3:2.

Матч «Карпати» - «Шахтар» закінчився з рахунком 3:2.

Нагадаємо, що після восьми турів української Прем’єр-ліги львівські «Карпати» займали 12 місце турнірної таблиці і мали у своєму активі 7 очок. «Шахтар» займав другу сходинку турнірної таблиці (19 очок).

Черговий тур Прем'єр-ліги триватиме до 15 вересня, коли і буде зіграний центральний матч - у Харкові зійдуться «Металіст» і київське «Динамо».