«Карпати» у Львові перемогли «Таврію»

20:05, 29 вересня 2013

Львівські «Карпати» 29 вересня в 11-му турі української Прем’єр-ліги перемогли Сімферопольську «Таврію» з рахунком 2:1. У першому таймі «Карпати» не змогли зламати захист кримчан, не вистачало точності на вістрі атаки. У другій половині зустрічі не було флангових проривів та креативних атакувальних комбінацій.

Але допоміг сумнівний пенальті у ворота гостей, який розбудив львів’ян. А після того був автогол кримчанина Аніса Бусаїді, що й став переможним.

В останніх трьох матчах, зіграних у Львові, «Карпати» перемогли. Це були зустрічі з «Говерлою» та «Шахтарем», а також недавня перемога у Кубку України над «Севастополем». Перед цим матчем львівські вболівальники говорили про початок переможної домашньої серії.

Захист господарів з перших хвилин зустрічі виглядав доволі невпевнено, львів’яни втрачали м’яч та фолили. Тому  за перших 5 хвилин футболісти «Таврії» «навісили» два стандарти. «Карпати» відповіли атакою, що закінчилась кутовим. Після подачі якого захисник Ігор Пластун з розвороту, сильно пробив по воротах кримчан. М’яч просвистів біля стійки воріт.

Вболівальників на стадіоні Україна було не дуже багато, повністю заповненими не були навіть центральні сектори під накриттям. Добре було чути підказки та емоційні зауваження тренера «Карпат» Олександра Севідова. Режисери трансляції, користаючи зупинками у грі, чергували красномовні кадри пасивних фанів котрі сидять на трибунах та лузають насіння та кадри фан-секора «левів», що розміщений під таблом. Там львівські ультрас стоячи та з традиційними кричалками підтримували команду.

«Карпати» намагались атакувати, але не вистачало гостроти на вістрі, не було останнього пасу. Кримчани щільно захищались і відбили масовану навалу львів’ян на свої ворота наприкінці першого тайму.

Господарі пропустили на початку другого тайму. Після подачі стандарту з правого флангу, захисник «зелено-білих» Ігор Пластун зрізав м’яч у свої ворота 0:1. Після цього «леви» намагались відігратись. При чому помилки в захисті не закінчились. «Таврія» хотіла підловити «Карпати» на контратаці.

На 73 хвилині півзахисник Олег Голодюк у сумнівному епізоді заробив пенальті для «Карпат». Нападник Сергій Зеньов переграв кіпера з 11-ти метрів і зрівняв рахунок 1:1. Через 5 хвилин, зі стандарту та рикошету від голови кримчанина Олег Голодюк зробив рахунок 2:1 на користь «левів». Останні 15 хвилин матчу команди провели в гострих атаках.

Наступний матч «Карпати» зіграють на виїзді 5 жовтня з запорізьким «Металургом».

Нагадаємо, до цього туру «Карпати» перебували на 12 місці у турнірній таблиці. У попередньому матчі «леви» поступились на виїзді столичному «Динамо».

Додамо, 19 вересня за вияви неонацизму та расизму вболівальників «Карпат» 20 липня 2013 року під час матчу 2-го туру чемпіонату «Металург» (Донецьк) – «Карпати» (Львів) Контрольно-дисциплінарний комітет оштрафував львівський клуб на 150 тис. грн.

Щодо матчів у Кубку України, то 25 вересня в 1/16 розіграшу Кубка України львівські «Карпати» перемогли «Севастополь» з рахунком 1:0 і вийшли до 1/8 фіналу.

А також, після жеребкування 1/8 фіналу Кубка України харківський "Металіст" зіграє з  «Карпатами». Один із керівників львівських «Карпат» Олександр Єфремов сказав, що команда заспіває пісню в ефірі, якщо переможе «Металіст».