«Карпати» вдома програли луганській «Зорі»

У день матчу головний тренер «Карпат» Олег Бойчишин святкував 45-ліття

21:08, 12 серпня 2018

На відміну від двох попередніх матчів львівських «Карпат», погода у Львові у день матчу із «Зорею» була погожою – ні грози, ні граду, і спеки теж не було. Відтак на матчі зібралося понад 5 тис. глядачів.

Почалося ж все з вітання – у день гри головному тренеру «зелено-білих» Олегу Бойчишину виповнилося 45 років. З цього приводу йому подарували футболку клубу.

Команди розпочали доволі жваво. Однак найбільше небезпечних моментів футболісти створили після 15 хвилини. За декілька хвилин м'яч міг влетіти у ворота будь-якої з команди. Спочатку Рафаел зумів пробити по воротах Кучинського у боротьбі з Федецьким. М’яч пройшов під голкіпером і летів у ворота, але Федецький в останній момент зумів вибити м’яч з лінії воріт.

«Карпати» на це відповіли моментом Шведа. Однак нападник з близької відстані не зумів переграти Махарадзе.

І знову нагода у «Зорі». Кучинський дещо невпевнено відбив м’яч після потужного удару. Згодом воротар «Карпат» вчасно зреагує на потужний удар Сіласа з-за меж штрафного майданчика, а також на добивання Рафаела з близької відстані.

Другий тайм став логічним продовження першого. «Зоря» володіла ініціативою, перекривши вільні зони для «Карпат». Також команда доволі швидко переходила від оборони в атаку. Однак першу нагоду після перерви створили саме гравці львівської команди. Та м’яч після удару Мірошниченка полетів повз ворота.

Найкраща ж нагода у «Карпат» у другому таймі – удар Шведа після навісу від Мякушка. Та знову на місці був Махарадзе, який дотягнувся до м’яча, що летів під перекладину воріт.

Забила ж «Зоря» в одній зі своїх швидких атак – Хомченовський отримав пас на хід по лівому фланзі та прострелив у штрафний майданчик з лінії поля. Захисники зуміли зачепити м’яч, та як слід вибити його не змогли. Харатін, який набігав другим темпом, відправив м’яч у дальній нижній кут воріт.

За декілька хвилин «Зоря» могла подвоїти рахунок, але Хомченовський не переграв Кучинського.

Варто відзначити, що за «Карпати» дебютував Кевін Мендес, який вийшов на заміну. А також у кінці гри Олег Бойчишин випустив на поле 17-річного Данила Сікана.

«Карпати» програють і зі старту чемпіонату, провівши чотири матчі поспіль вдома, набирають лише чотири очки. «Зоря» ж, яка за три дні до матчу проти львів’ян зіграла важкий матч кваліфікації Ліги Європи проти «Браги», зуміла здобути перемогу і піднятися на четверте місце в УПЛ. «Карпати» ділять 6-8 місце.

Карпати – Зоря 0:1
Гол: Харатін, 77