«Карпати» вибивають «Металіст» з Кубка України

09:55, 1 листопада 2012

31 жовтня в 1/8 фіналу Кубка України львівські «Карпати» на своєму полі переграли харківський «Металіст» з рахунком 2-1.

Як пише «Футбол 24», «Карпати» зуміли нав’язати рівну боротьбу більш іменитому супернику. Ще на старті зустрічі виводити господарів вперед міг Гладкий, але Олександр затягнув з ударом і влучив в стійку воріт харків'ян. В другому таймі головний арбітр зустрічі Юрій Мосейчук показав з десяток карток гравцям обох команд. Так, в одному з епізодів "карпатівець" Ігор Озарків побачив перед собою другий "гірчичник" і залишив свою команду в меншості. Вже через декілька хвилин підопічні Маркевича скористались чисельною більшістю, і вищезгаданий Крістальдо після передачі від Едмара головою вивів гостей вперед.

Здавалось, що "зелено-білим" не вдасться переломити хід поєдинку і в чвертьфінал турніру вийде саме "Металіст". Іншої думки був, мабуть, найактивніший гравець матчу серед "левів" Семір Штілич - на 77-й хвилині боснієць, ефектно обігравши двох суперників, відновив паритет. Наприкінці поєдинку Мосейчук урівняв склади обох команд - за небезпечний підкат ззаду межі поля покинув В'ячеслав Шарпар.

За підсумками основного часу матчу та першого екстра-тайму все йшло до серії післяматчевих пенальті, якби не свіжий Леван Кенія, який на 106-й хвилині замінив Гладкого. Вже через хвилину після свого виходу грузинський легіонер "Карпат" підключився до атаки господарів, і після передачі від Штілича встановив остаточний рахунок матчу – 2-1.

Онлайн-трансляція “Карпати” - “Металіст” - 2:1