«Карпати» вибороли нічию у «Волині» і вийшли з мінусу

16:37, 2 жовтня 2016

У Луцьку відбувся черговий поєдинок 10 туру української Прем'єр-ліги. «Волинь» на своєму полі приймала «Карпати» і не змогла їх обіграти - матч закінчився нічиєю - 1:1.

Перший гол у матчі забив на 45-й хвилині Сергій Петров після передачі Олега Герасимюка. Львів'янам вдалося зрівняти рахунок на 84-й хвилині завдяки влучному ударові Ігоря Худоб'яка.

Цей результат завадив «Волині» піднятися з 11 на 10 місце в турнірній таблиці, а «Карпати» залишилися на 12 сходинці з нулем очок в активі.

Голи: Петров, 45+3 - Худоб'як, 84

«Волинь»: Неділько, Романюк, Шабанов, Горопевшек, Петров, Герасимюк, Логінов, Мемешев, Дудик (Ляшенко, 79), Хомченко (Деда, 88), Діденко (Чепелюк, 76);

«Карпати»: Мисак, Зубейко, Нестеров, Лобай, Кравець, Вербний, Худоб'як, Кадімян (Грисьо, 46), Ярошенко (Мірошниченко, 56), Костевич (Чумак, 90+3), Бланко-Лещук;

Попередження: Мемешев, Горопевшек, Діденко, Герасимюк, Чепелюк