«Карпати» вкотре не змогли перемогти вдома

11:00, 11 серпня 2013

Львівські «Карпати» у 5 турі української футбольної першості вдома зіграли внічию з луганською «Зорею» з рахунком 0:0. Пасивні дії «левів» впродовж двох таймів засмутили львівських вболівальників і забезпечили «зелено-білим» лише одне очко.

Раніше «Карпати» вдома програли «Ворсклі» з рахунком 0:2, зіграли на виїзді внічию з донецьким «Металургом» (1:1) та в третьому турі вдома поступились київському «Арсеналу» (0:2). А також була нічия в четвертому турі 1:1 з маріупольським «Іллічівцем».

«Зоря» приїхала до Львова не програвати. Це стало зрозуміло з перших хвилин зустрічі. Гості «гасили» швидкі атаки «зелено-білих» спокійними та розміреними діями в захисті. Львів’яни ж намагалися діяти активно та пробували нав’язати свій темп гри. Перший тайм назагал пройшов без небезпечних моментів, але був гострий удар Олександра Гладкого наприкінці, що відбив кіпер «Зорі».

У другій половині зустрічі футбол на стадіоні «Україна» став ще нудніший, але на 61-й хвилині знову Олександр Гладкий розстрілював ворота «Зорі». Та, як і в першому таймі, кіпер Віталій Постранський не підвів. Обидві команди впродовж другого тайму діяли доволі прямолінійно, хоча і обмінялись небезпечними моментами під кінець гри. Нападник «Карпат» Євген Бохашвілі з близької дистанції не зміг пробити воротаря луганчан. А під кінець зустрічі могли відзначитись і гості. Нападник «Зорі» Яник Болі головою  пробив мимо воріт.

Нагадаємо, до цього туру Прем’єр ліги «Карпати» були на передостанньому місці.

Додамо, що 2 серпня спортивний суд у Лозанні визнав договірним матч між харківським «Металістом» та львівськими «Карпатами», що відбувся у 2008 році. Президентові «Карпат» Петру Димінському визначено один рік випробувального терміну.