«Карпати» влаштували справжню перестрілку з «Металістом»

22:50, 21 вересня 2014

Протистояння «Карпат» і «Металіста» вже може називатися одним із українських дербі - на полі завжди вирують недитячі пристрасті, а на трибунах уболівальники влаштовують справжнє свято.

Ось і в черговому матчі сьомого туру всі любителі футболу побачили шість голів і чотири жовті картки, пише XSPORT. Вже на 25-й хвилині харків'яни вели 0:2 завдяки точним ударам Болбата і Шав'єра. Українець забив свій другий шикарний гол у команді Рахаєва, а бразилець реалізував пенальті. Однак, господарі так просто здаватися не збиралися, і, буквально, за 10 хвилин відновили статус-кво: спочатку Голодюк, на 26-й хвилині, а потім Кожанов, на 34-й, зробили рахунок 2:2.

Через дев'ять хвилин після початку другого тайму Жажа вивів свою команду вперед. Рахунок 2: 3 утримувався аж до останньої компенсованої хвилини, коли центральний захисник «Карпат» Григор Балажіц відмінно замкнув головою флангову подачу. Як результат, фінальний свисток головного арбітра зафіксував бойову нічию 3:3.