«Карпати» з боєм віддали перемогу київському «Арсеналу»

21:15, 27 липня 2013

Львівські «Карпати» в домашньому матчі з київським «Арсеналом» не зуміли реалізувати численні моменти біля воріт суперника і програли з рахунком 0:2. Після зіграних трьох турів у «Карпат» ‒ 1 очко, 5 пропущених та 1 забитий гол. Місце у «підвалі» турнірної таблиці забезпечене.

Попри спеку, на стадіоні «України» зібралося чимало вболівальників. Матч розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про жертв Скниліської трагедії.

У першому таймі важко було визначити, в який футбол грають обидві команди. Гра була дуже сумбурною. Багатою на суперечливі рішення арбітра. А Ткачук знову головою з кількох метрів не влучив в пусті ворота.

Продуманих і логічних атак збоку обох команд майже не було. Гострі моменти на ворота киян переважно виникали після подачі стандартів, менше з гри. «Зелено-білі» впевнено захопили «другий поверх» у штрафному майданчику «Арсенала» та обстрілювали кіпера на всякий лад. Але воротар «гранатових» Боровик вміло діяв на лінії воріт. Загалом моментів в першому таймі в «Карпат» було вдосталь, але жодного реалізованого.

«Арсенал» поводився доволі пасивно, але небезпечні моменти були. Кілька разів рятував ворота львів’ян молодий голкіпер Підківка, а також вступилась за «Карпати» стійка воріт.

На 52 хвилині другого тайму трапився переломний момент в грі. Пластун збив Кубика у штрафній господарів і суддя призначив пенальті в ворота «Карпат». Шацьких без проблем вклав м’яч в сітку. Через хвилину – супер-момент і можливість зрівняти рахунок мав Голодюк, але влучив у перекладину.

Футболісти «Карпат» на кілька хвилин розгубились і після «нальоту» киян та серії непорозумінь у власному штрафному майданчику отримали ще один гол. «Карпати» пішли «ва−банк» і нападали на ворота «канонірів» зі всіх сторін, але забити так і не вдалось. Голкіпер «Арсенала» був на висоті. Хоч і отримав жовту картку за те, що затягував час наприкінці зустрічі. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь гостей.

Наступний поєдинок «леви» проведуть, на виїзді 3 серпня в суботу, з маріупольським «Іллічівцем».

Нагадаємо, що львів’яни розпочали сезон з поразки полтавській «Ворсклі», пізніше зіграли внічию з донецьким «Металургом».