«Карпати» зіграли внічию у Луцьку

21:40, 19 серпня 2013

Львівські «Карпати» в шостому турі української Прем’єр-ліги на виїзді зіграли внічию з луцькою «Волинню» з рахунком 1:1. Під час зустрічі ініціативою переважали господарі. Вони активно атакували та пресингували львів’ян на чужій половині поля. Попри те, що «зелено-білі» не змогли відшукати свою гру, їм вдалося забити гол і зрівняти рахунок. Цей матч став заключним у цьому турі.

Перший тайм активно розпочали волиняни, але на 20-й хвилині небезпечним ударом відзначився «карпатівець» Денис Васін. Нападник з ходу пробив по воротах, м’яч просвистів над перекладиною. Пізніше суперники обмінялися гострими моментами, волиняни діяли впевнено та продовжували нарощувати тиск на ворота «Карпат». Команди грали фактично без центра поля, а на останній хвилині матчу, після класної подачі кутового, Олександр Гладкий не зміг дотягнутись до м’яча і пробити по воротах.

«Карпати» отримали гол на 55 хвилині. Волиняни, після подачі кутового, заштовхали м’яч у ворота гостей. Після голу «Волинь» продовжила атаки. До 70-ї хвилини чотири футболісти львівської команди побачили перед собою «гірчичники». Волиняни ж фолили менше. У них була тільки одна жовта картка в півзахисника Ігоря Скоби. Під кінець зустрічі нерви почали здавати у футболістів «Карпат». Один з таких необов’язкових фолів перетворився в небезпечний стандарт, що не без зусиль відбив воротар Роман Підківка.

«Карпати» відповіли на 85-й хвилині. Олександр Гладкий після довгої подачі в штрафний майданчик волинян головою пробив по воротах і перекинув м’яч через воротаря в дальній кут. Рахунок став 1:1. Одразу шанс забивати мали господарі, але захисник Дмитро Задерецький не влучив у ворота. Волиняни атакували до кінця зустрічі.

Раніше «Карпати» програли «Ворсклі» з рахунком 0:2, зіграли внічию з донецьким «Металургом» 1:1 та в третьому турі вдома поступились київському «Арсеналу» 0:2. Також була нічия 1:1 з маріупольським  «Іллічівцем». А в передостанньому матчі «леви» не змогли вдома забити луганській «Зорі» 0:0.

Нагадаємо, що наступний матч «леви» зіграють вдома 24 серпня з ужгородською «Говерлою».

Додамо, що після 5 турів української Прем’єр-ліги львівські «Карпати» залишаються на 15-му місці турнірної таблиці.