Карта злочинності Львова

Перевір, чи у безпечному районі ти живеш

3 травня

За даними поліції, щодня у Львові скоюють близько 40 злочинів. Більшість із них є дрібними інцидентами, однак відбуваються вони здебільшого щоразу у тих самих місцях. ZAXID.NET вперше дає можливість визначити ці місця статистичним шляхом.

Опрацювавши офіційні дані львівської поліції за три роки (2015-2017 рр.), ми створили «теплову карту» злочинності Львова, де кольори змінюються у залежності від концентрації і важкості злочинів. Статистика охоплює 18,7 тис. злочинів – від вуличних крадіжок і бійок до вбивств і грабежів.

Насправді кількість злочинів у 2015-2017 рр. у Львові була більшою, однак ми відкинули ті правопорушення, які внесенні до офіційної статистики поліції з помилками (без адрес чи неіснуючі адреси).

На карті є фільтр, який дозволяє переглянути лише конкретні злочини. Окрім того, при максимальному наближенні з'являються маркери з детальною інформацією про кожен інцидент (тип злочину, місце та дата скоєння). Ви також можете ввести у поле пошуку адресу конкретного будинку.

Зазначимо, що маркери злочинів на карті можуть не відповідати точному місцю скоєння правопорушення, оскільки вони базуються на прив'язці до конкретних адрес. Тому, наприклад, злочини, скоєні у парках, реєструються за адресами найближчих будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України