Кавер на Despacito від Дрогобицької РДА набрав на YouTube понад 15 млн переглядів

9 серпня

Кліп на пісню «Десь по світу», створений працівником Дрогобицької РДА Віталієм Ковалишиним до Дня незалежності у серпні 2017 року, набрав на YouTube більше 15 млн переглядів. Навіть за рік після виходу дрогобицька кавер-версія пісні Луїса Фонcі «Despacito» набирає майже мільйон переглядів щомісяця.

Ініціатор створення дрогобицької версії «Despacito» Віталій Ковалишин розповів ZAXID.NET, що записуючи минулого року пісню «Десь по світу» ніхто не очікував, що вона стане такою популярною.

«Робилося це для просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика. Але кліп дуже швидко почав набирати перегляди. Ми тоді більше орієнувалися на Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав там півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Через місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії. Але це не головне. Мене тепер навіть часто впізнають через цей кліп», – пояснив ZAXID.NET Віталій Ковалишин.

Віталію Ковалишину належить ідея створення каверу, він їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Натомість слова пісні «Десь по світу» написав його знайомий Роман Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував на своєму YouTube-каналі цей кліп.

«Ми помітили, що наше відео часто перезаливають на свої канали, але я не мав часу тим займатися, тому попросив Романа опублікувати це відео ще й на своєму YouTube-каналі і далі пильнувати за тим. І так вийшло, що саме опубліковане ним відео стало найбільш популярним», – додав Віталій Ковалишин.

Він також зазначив, що готує до майбутнього Дня незалежності схоже відео, однак поки не розкриває деталей щодо проекту.

Зазначимо, оригінальний кліп «Despacito» Луїса Фонсі досі залишається лідером за кількістю переглядів за всю історію YouTube – станом на серпень 2018 його переглянули майже 5,4 млрд разів. Після запису дрогобицької версії пісні в українському YouTube з'явилися десятки каверів «Despacito» на слова «Десь по світу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії
Синоптики прогнозують значне похолодання на заході України
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня