«Кажани» обмінялися перемогами із головним суперником у Суперлізі

17:33, 6 лютого 2017

Львівська команда з волейболу «Кажани» у рамках 11 туру Суперліги зіграла останні домашні поєдинки у регулярному чемпіонаті з принциповим суперником. У двох поєдинках результат гри доводилось вирішувати у п`ятому сеті. Та, якщо перша гра піддалася господарям, то другу, гості віддавати не захотіли.

Колишній улюбленець львівської публіки, екс-капітан «Кажанів» Віталій Осадца, тепер грає за «Локомотив».

«Новий тренер прийшов. У них своє бачення гри, у нас — своє. Не можу сказати, що я знаю команду. Адже, з минулого сезону в нас залишилося десь 2-3 гравців», —розповідає Віталій Осадца.

Перша партія закінчилася із рахунком 26:28 на користь суперників. У другому сеті харків`яни почали більше атакувати, і вирвались уперед — 21:25.

«Тактично трошки не так зіграли, як запланували. І коли не зробили того, про що домовились, з`являлась нервовість. Треба було це перебороти», — пояснює керманич «Кажанів» Угіс Крастіньш.

Перебороти вдалося не одразу, але Угіс Крастіньш таки зумів перелаштувати команду.

«Рано повірили, що виграли в третій партії. «Баркомівці» знайшли свою партію і дуже важко було їх зупинили», — зізнається тренер «Локомотиву» Ігор Зябліцев.

Четверту партію львівська команда виграла — 27:25. Проте, у п’ятому сеті вдача усміхнулася підопічним Ігоря Зябліцева Відтак — 3:2 — перша поразка "Кажанів" у чемпіонаті і справедлива нічия у дербі.

«І я, і мій колега, думаю, не розглядаємо можливостей перемагати, бо питання про потрапляння у четвірку і «Барком», і ми, практично, вирішили. І я думаю, це більше такі ігри, щоб піднести якісь сюрпризи на фіналі кубка України і тут пробували різні схеми гри», — пояснює тренер «Локомотива».

Продемонструвати сюрпризи вболівальникам і супернику у фіналі Кубка України команди зможуть вже наступної суботи,11 лютого, у Києві.