«Кажани» обмінялися перемогами з «Локомотивом» у фінальній серії Суперліги

16:26, 10 квітня 2017

Львівські «Кажани» стартували у «золотій» серії Суперліги. Два перші поєдинки із «Локомотивом» відбулися на території «вампірів».

У стартовій дуелі «крилаті» здолали «залізничників» із рахунком 3:1. У наступному господарям було значно складніше. Хоча вони розпочали впевнено, та гості постійно дихали у спину. Тож «Кажани» ніяк не могли наростити свій гандикап більше, ніж на два пункти. Наприкінці сету вони взагалі віддали ініціативу суперникам і «Локомотив» узяв верх із рахунком 25:23. Гравець «Кажанів» Юрій Семенюк зізнався: «Не всі хлопці, можна так сказати, були готовими до того, що «Локомотив» після попередньої гри зможе сьогодні нав`язати свою гру».

У другому сеті господарі діяли значно холоднокровніше. Спершу сили були рівними. Однак харків'яни застрягли на позначці у 15 очок. А «Кажани» вирвалися уперед. У підсумку – 25:16.

Та «вампірам» у цьому поєдинку бракувало стабільності. Після перерви вони подекуди роздарували очки «Локомотиву». Харків'яни без значних труднощів перемогли у третьому періоді. Їхній наставник Ігор Зябліцев зазначив: «У першому матчі краще подавала команда «Кажанів», збила нас із прийому. Цього разу ми краще приймали, пішла атака краще. Кожна гра буде готувати якісь сюрпризи. Головне, що вона подобається глядачам».

У 4 сеті «залізничники» заробили 24 очки і змусили підопічних Угіса Крастіньша хвилюватися. Адже ще один пункт і про тай-брейк можна забути. Ще один вдалий крок «Кажани» зробили. Але на більше їх не вистачило: 25:22. Гості здобули остаточну перемогу.

Головний тренер «вампірів» підсумував: «Ми нападали непогано. В останній партії свої помилки допустили. Це, мабуть,і вирішило результат зустрічі. Ми 7 разів помилися. Але у фіналі нічого просто так не дається».

Два тижні, щоби перевести подих. І у Харкові команди продовжать боротьбу за «золото» Суперліги. Змагатимуться до трьох перемог.