«Кажани» приймали «Хімпром» за місце у плей-оф

19:48, 26 січня 2015

Волейбольні «Кажани» у рідних стінах приймали прямого конкурента за місце у плей-оф — сумський «Хімпром». Перший спарений матч «вампіри» програли 1:3. Тому у другому просто не мали права на поразку.

Колишні гравці львівського клубу Андрій Шиманський та Микола Ігнатенко прийшли підтримати колишніх партнерів. Ейфорії від дій друзів у хлопців мабуть немає. Вампіри колекціонують помилки. Таке враження, вони просто запізнилися на матч. Перший сет — легка прогулянка для хіміків — 15:25.

Друга партія — рівна. Тепер вже помиляються обидва клуби. Тишком-нишком господарі заробляють фору, втримують її до кінця і відновлюють статус-кво.

Третій сет знову краще розпочинають «вампіри». Вони втікають у добрячий відрив, але гості вивішувати білий прапор не поспішають. Кажани беруть тайм-аут, переводять подих... і доводять партію до перемоги 25:22. До підсумкового тріумфу рукою подати — один сет.

Не кажи гоп поки не перестрибнеш. Хіміки збираються і переводять гру у тай-брейк. Краса, а не поєдинок. Команди йдуть ніс в ніс. Рівно дві години позаду і 13:14 на користь гостей. Львів'яни виграють очко, потім ще двічі втікають від фіаско, але врешті здаються — 16:18 і 2:3 на користь Хімпрома.

Тепер майже точно вампіри боротимуться за п'яту сходинку чемпіонату. Почнуть на початку лютого виїзними матчами проти Вінниці.