«Кажани» вдруге переграли чернігівський «Буревісник»

17:47, 9 листопада 2015

Барком «Кажани» у третьому турі чемпіонату України вдома двічі розгромив чернігівський клуб. Загальний рахунок обох поєдинків - 3-0. У першому матчі гості нав’язали боротьбу вампірам лише у другому сеті, та це не переламало хід поєдинку. Наступного дня «Кажани» вже не давали слабини.

Настанови нового тренера «Кажанів» налаштовують на позитивний лад і добрий результат .

За Яна Суха команда тріумфально розпочинає Суперлігу. 5 перемог у 6-ти поєдинках – чи не найкращий старт за останні роки.

Менш запеклою виявилась боротьба з чернігівською командою. Хоча, на початку першої партії Буревісник навіть випереджав суперника. Втім, закінчилась вона з рахунком 25:21 на користь таки господарів.

Найбільш впевнено кажани почували себе у другій партії розгромивши гостей з рахунком 25:17. У завершальному сеті команда Яна Суха без проблем поставила жирну крапку – 25:19. Все йде за планом – попереду великі цілі.

Зараз львів’яни вже піднялися на другу сходинку турнірної таблиці, обійшовши харківських «юракадеміків». Наступний поєдинок вампіри проведуть з аутсайдером чемпіонату «Фаворитом» у Лубнах.