Керівник «Укрзалізниці» повідомив про мільйонні збитки через крадіжки постільної білизни

14 травня

У 2017 році пасажири потягів «Укрзалізниці» вкрали або пошкодили постільної білизни на кілька мільйонів гривень, повідомив виконувач обов’язків голови правління компанії Євген Кравцов.

«У деяких потягах пасажири як крадуть постільну білизну, так і пошкоджують її. У 2017 році сума збитків склала кілька мільйонів гривень. Це загальна сума, яка враховує і вкрадений інвентар, і пошкоджений», – сказав Кравцов у коментарі виданню «Дело». Разом з тим він не назвав конкретної суми.

З його слів, станом на початок цього року «Укрзалізниця» оновила понад 75% постільної білизни.

«Що стосується матраців та змінної постільної білизни. На початок 2018 року ми замінили майже 75% постільного інвертаря. Крім того, ми переходимо на нові матраци і подушки. Але у деяких депо через значний знос миючих комплектів ми бачимо, що навіть нова білизна дуже швидко “виходить з ладу”. Ми перекрили питання оновлення постільної білизни, але бачимо проблему у техніці, яка її обслуговує», – додав Кравцов.

Він нагадав, що «Укрзалізниця» планує у найближчі 10 років зробити акцент на денних перевезеннях.

«Наступні 10 років ми хочемо бодай наполовину перейти на денне швидкісне сполучення. Це реально», – зазначив Кравцов.

Раніше член правління «Укрзалізниці» Сергій Михальчук повідомив, що в середньому за одну поїздку пасажири крадуть 1-2 комплекти постільної білизни з одного потяга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Лисиці прийшли до Львова. І вже не підуть
Екс-працівницю банку у Львові заочно ув’язнили на 9 років за крадіжку 3 млн грн
На Закарпатті перекрили трасу через рішення суду випустити під заставу 14-річного хлопця
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ