Керівництво ПСЖ подало скаргу до УЄФА через суддівство у матчі з «Барселоною»

10:59, 14 березня 2017

Керівництво французького ПСЖ звернулось в УЄФА з офіційню скаргою щодо суддівства у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Барселони», повідомляє Marca.

Скарга французького клубу стосується дій головного арбітра цієї зустрічі Деніза Айтекіна, який, на їхню думку, вплинув на остаточний рахунок гри. Загалом, свої претензії парижани оформили у 8 пунктів:

1. Суддя не призначив пенальті у ворота суперника за гру рукою захисника Хав'єра Маскерано.

2. Жерару Піке під час матчу повинні були показати другу жовту картку за фол проти Кавані.

3. Суддя не повинен був призначати пенальті у ворота французької команди після боротьби між форвардом «Барселони» Неймаром і захисником Меньє.

4. За рахунку 3:1 Неймар вдарив ззаду по ногах захисника Маркіньоса. Айтекін в цьому епізоді покарав Неймара жовтою карткою, а в «ПСЖ» вважають, що там мало бути вилучення.

5. Нападник «Барселони» Луїс Суарес пішов на симуляцію в боротьбі з півзахисником Верратті, впавши на газон у штрафному майданчику гостей. Суддя в тому епізоді показав Суаресу жовту картку.

6. Суддя на 78-й хвилині мав призначити пенальті у ворота господарів поля за гру рукою з боку захисника Піке.

7. Захисник «Барселони» Хав'єр Маскерано порушив правила у своєму штрафному майданчику в боротьбі з півзахисником Анхелем Ді Марією. Після матчу сам Маскерано визнав, що порушив правила.

8. Суддя помилився, призначивши пенальті за фол проти Суареса, якого, як зазначається, насправді не було.

Нагадаємо, «Барселона» програла у першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ з рахунком 4:0, а до останніх хвилин матчу-відповіді вигравала 4:1, що не було достатнім для виходу у наступний раунд турніру. Однак на 90 хв зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота ПСЖ, що викликало немало суперечок у футбольному світі. У результаті, «Барселона» перемогла з рахунком 6:1 і вийшла у чвертьфінал турніру.

Пізніше вболівальник мадридського «Реалу» Луїс Мелендо Ольмедо створив на сайті Change.org петицію, аби команди «Барселони» та ПСЖ наново зіграли цей матч. Станом на 13 березня петицію про проведення повторного матчу підписали понад 200 тис. вболівальників.