Кількість звернень на "гарячу лінію" Львова зросла за рік на 36%

17:41, 1 лютого 2011

Минулого року на «гарячу лінію» Львівської міської ради з приводу різного роду аварій звернулися 23 903 мешканці міста. Порівняно з 2009 роком кількість звернень зросла на 36% (2009 року їх було 17 524). А порівняно з 2008 роком звернень було майже вдвічі більше.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, найбільше звернень від загальної їх кількості, які надійшли на "Гарячу лінію" стосувалися питання житлового господарства, звернення щодо витоків та водопостачання, питання щодо відновлення благоустрою та роботи ліфтів.

"Така кількість звернень, а, відтак, така довіра мешканців до нашої "гарячої лінії" є наслідком цілої низки змін. Більше року тому відбулася реорганізація диспетчерської служби міської ради у "Гарячу лінію міста". Тоді було змінено підхід до виконання завдань та вирішення проблем за принципом "влада для мешканців". Також було оптимізовано графік роботи операторів, що дало змогу збільшити кількість операторів на зміні в час найбільшого навантаження", – розповіла керівник адміністративно-господарського управління Валентина Бартошик.

Водночас уведено подвійну систему контролю за зверненнями, які надходять на "гарячу лінію": звернення знімають з контролю лише після підтвердження виконання робіт самим мешканцем, як наслідок, виконавці робіт почали більш відповідально ставитись до виконання звернень. Також вся інформація про перевірки заноситься в базу даних, що дало можливість мати повну інформацію по кожному зверненню.

"Таким чином "гаряча лінія міста" сьогодні забезпечує швидке реагування на телефонні скарги мешканців у режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, має прямий контакт зі всіма службами міста та зворотній зв'язок з мешканцям, що дало змогу покращити якість виконаних робіт, і як наслідок – зростання довіри мешканців", - наголосила Валентина Бартошик.

"У 2011 році для покращення роботи "гарячої лінії міста" працюватимемо над оптимізацією обробки вхідних дзвінків, забезпеченням можливості формування черги дзвінків, надання можливості очікування абоненту та підключення його до першого вивільненого оператора, вдосконалення програмного забезпечення", - зауважила Валентина Бартошик.