Кінець всім сподіванням. Франція-Україна – 3:0

23:50, 19 листопада 2013

У другому стиковому матчі проти Франції збірна України поступилася з рахунком – 3:0. Таким чином, нашій збірній не вдалося пройти на чемпіонат світу з футболу, який у 2014 році прийматиме Бразилія.

Підопічні Дідьє Дешама повністю декласували нашу команду на своєму полі, забили три голи і завоювали путівку на Мундіаль.

У першому таймі українці пропустили два м’ячі. Господарі активно пресингували і провели майже весь тайм на половині поля української команди.

На початку другого тайму збірна України залишилась в меншості – за порушення правил на Франку Рібері, арбітр показав Євгену Хачеріді другу жовту картку. Господарі з новою силою взялись «бомбити» ворота «синьо-жовтих». На 72 хвилині дубль в наші ворота оформив Сахо.

Впродовж всього матчу французькі футболісти підтримували високий темп, відрізали наших футболістів від м’яча та активно грали на випередження.

Нагадаємо, перший матч Україна – Франція відбувся в Києві 15 листопада, і завершився перемогою українців 2:0. Вболівати за наших на матч у Парижі приїхало близько 3 тисяч українських  фанів.

Найвище досягнення збірної України в офіційних міжнародних змаганнях — вихід до чвертьфіналу чемпіонату світу 2006-го року.