Кива відреагував на намір Деканоідзе звільнити його

15:00, 22 квітня 2016

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Ілля Кива піде у відставку тільки якщо таке завдання поставить міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Як сказав він в ефірі Еспресо TV, йому невідомо про сьогоднішню заяву голови Національної поліції Хатії Деканоідзе, яка хоче відправити його у відставку.

«Це її право. Вона це робить з грудня», – прокоментував чиновник.

Кива також сказав, що, звинувачуючи його у некоректних висловах щодо бійців АТО, Деканоідзе просто шукає привід.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

«Знаєте що, хай вона не перекручує по тій простій причині, що більше ніж я, мало хто зробив для АТОшників. Можливо, міністр. АТОшники у мене працюють, за АТОшниками я завжди слідкую. Я дуже багато приділяю уваги АТОшникам. Вона хоче знайти привід?», – заявив борець з наркозлочинністю.

Кива наголосив, що погодиться на відставку лише, якщо «буде поставлене завдання міністром внутрішніх справ».

«Для мене це буде догма», – сказав Кива.

Якповідомляв ZAXID.NET, у п’ятницю, 22 квітня, голова Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що хоче звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Іллі Киви.

Ініціатива Деканоідзе з’явилася зразу після того, як вийшло інтерв’ю Киви, в якому він повідомив, що знає, хто з силовиків нюхає кокаїн.
В інтерв’ю він, зокрема, сказав: «Рано чи пізно мене все одно завалять», а на запитання, хто це зробить, відповідає: «Нема кому, чи що? Зараз цих АТОшників, яким нічим зайнятися, повно. А рука тільки до автомата і звикла».