Київське «Динамо» почало Лігу Європи з перемоги

22:05, 14 вересня 2017

В Києві на НСК «Олімпійський» відбувся поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги Європи. «Динамо» обіграло албанський «Скендербеу» з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Кияни з початку поєдинку почали легко грати попереду, намагаючись довести м'яч до чужих воріт. Але незважаючи на моменти Мбокані, Циганкова і Гармаша, забити «Динамо» так і не вдалося. А от гості зуміли відзначитися одним точним ударом - це Музака пробив з лінії штрафного, завершуючи контратаку.

У другому таймі «Динамо» зуміло «прокинутися». Вже на 47-й хвилині Сидорчук зрівняв рахунок чудовим ударом метрів з 30-ти, на 50-й хвилині Мораєс вивів «Динамо» вперед. А на 65-й Мбокані реалізував пенальті, встановивши рахунок 3:1.

Додамо, що наступний матч «Динамо» в Лізі Європи зіграє 28 вересня в Белграді проти «Партизана».