Київське «Динамо» вийшло в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

19:15, 23 листопада 2016

Футболісти київського «Динамо» (гравці до 19-ти років) завоювали пряму путівку до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, повідомив Укрінформ.

У виїзному матчі передостаннього, 5-го туру групового етапу розіграшу «біло-сині» з рахунком 2:0 взяли гору над своїми однолітками з «Наполі», достроково забезпечивши собі перше місце в квартеті В.

Денис Янаков відкрив рахунок на 23-й хвилині. У дебюті другого тайму неаполітанці не реалізували пенальті у виконанні Антоніо Негро (50). А кияни подвоїли перевагу завдяки голу зі стандарту Богдана Ледньова (58).

У паралельному матчі нашої групи турецький «Бешикташ» на своєму полі програв португальській «Бенфіці» (0:3) і втратив шанси пробитися в плей-офф турніру.

У заключному, шостому турі динамівці 6 грудня на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського чекають на «Бешикташ», а «Бенфіка» прийматиме «Наполі».

Переможці груп напряму виходять в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, володарі других місць – у стикові матчі плей-офф.

Зараз в київських юніорів 13 очок, в «Бенфіки» – 7, у «Наполі» – 4 і у «Бешикташа» – 3.